פלסאון מחברי צנרת

פלסאון מחברי צנרת

פלסאון ישראל עוסקת בשיווק והפצה של מוצרים מפוליאליתן ופוליפרופילן לתחום הובלה של מים, נוזלים אחרים וגז, ומגוון רחב של מוצרים ואביזרים לחדר האמבט.
בתחום פתרונות הולכה במפעל פלסאון מייצרים מגוון רחב של מחברים וברזים בגדלים שונים, למגוון רחב של שימושים בלחצים שונים. כמו כן אנו מספקים מוצרים משלימים לעבודה (מכונות ריתוך, ואביזרים לעבודה).
החברה שמה דגש על פיתוח ורכישת טכנולוגיות חדשות ומתקדמות לייצור מוצרים באיכות הגבוהה ביותר. פעילות החברה בעולם מושתת על הפצה ומכירות בעזרת חברות בנות בישראל ובעולם, המנוהלות ע"י מנהלים מקומיים מנוסים ומיומנים.
עיקר הייצור של פלסאון מתבצע בקיבוץ מעגן מיכאל במפעל המעסיק מעל 600 עובדים מתוכם מעל 120 מהנדסים והנדסאים ומעל 200 אקדמאים נוספים. בארץ ובעולם יש לפלסאון כ- 2,000 עובדים.
חזון החברה כולל המשך צמיחה והתפתחות תוך התבססות על טכנולוגיות חדשות ופריצה לתחומים ושווקים חדשים, תוך המשך מתן פתרונות לשווקים בהם אנו עובדים.

אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מצמדים, מתאמים, הסתעפויות, זוויות ורוכבים באיכות הידועה של חברת פלסאון על מנת להעניק לכם הובלת מים בטוחה ויעילה. כמו כן ניתן להזמין את מוצרי הריתוך המקצועיים: סדרת אלקטרופיוז'ן של פלסאון הכוללת מחברים שונים, ציוד עזר ועוד.

בדף