פרזול: האיכות נמדדת בפרטים הקטנים

פרזול הוא חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית. הוא הבסיס של כל מטבח או חדר אמבטיה, ובסופו של דבר הוא מה שהופך חדר יפה ומעוצב לנוח. מחפשים חנות פרזול פתח תקווה והסביבה? הגעתם למקום הנכון. אנחנו “כל בו לבניין אמרוסי בע”מ”, נעים להכיר.

אצלנו באמרוסי תוכלו למצוא את המוצרים האיכותיים בתחום הפרזול, למגוון רחב של שימושים. פרזול למטבח בפתח תקווה - אצלנו תמצאו את הטוב ביותר. גם כשמדברים על  פרזול לנגרות פתח תקווה - לאמרוסי אין מתחרים. פרזול בפתח תקווה - רק באמרוסי. אנחנו עסק משפחתי, שקיים כבר יותר משלושים שנה באזור התעשייה סגולה שבעיר, גאים להחזיק במוצרים האיכותיים ביותר בשוק עם הצוות הכי מיומן שיעזור לכם לבחור את הפרזול המושלם.

מה זה בכלל פרזול?

הפרזול הוא למעשה ה”שרירים” של הרהיט - מה שמאפשר לו להיפתח, להיסגר ולדלתות שלו לנוע. החל מצירים, מסילות, מגירות וברגים מיוחדים - הפרזול הוא בראש ובראשונה פונקציונאלי. תפקידו המרכזי הוא להפוך את הרהיט לנוח לשימוש ולסייע לו להישאר חזק במשך שנים.

פרזול מתייחס לכל עבודת מתכת שלא מיוצרת בפס ייצור אוטומטי, אלא בנפחות, כלומר בעבודת יד. ברגים, מסמרים או דיבלים למשל, אינם נחשבים לפרזול. המתכת הפופולרית ביותר שמשתמשים בה למוצרי פרזול היא אלומיניום, בשל מחירה הנמוך, משקלה הקל ועמידותה.

היכן נשתמש בפרזול?

בנגרות או במטבח, השימוש המרכזי לפרזול איכותי הוא במגירות. מנגנון המגירה עובד על מסילות, וכדי שהמגירות יהיו נוחות לשימוש, כלומר ייפתחו וייסגרו בקלות ובצורה חלקה.

השימוש המרכזי השני של פרזול הוא צירים. צירים נועדו לאפשר פתיחה וסגירה של דלתות, כמו ארונות מטבח למשל, בצורה מדויקת, חלקה וחזקה. מלבד פתיחת וסגירת הדלתות, על הצרירים להיות חזקים מספיק כדי להחזיק את הדלת עצמה במקומה, גם לאחר שימוש במשך שנים. לכן כשמדובר בצירים, כדאי להשתמש בצירים איכותיים שפוטנציאל השחיקה שלהם נמוך.

בנוסף, עולם הפרזול מכיל פתרונות נוחות לחלוקת הארונות עצמם, מה שיעיל במיוחד עבור מטבחים. כך למשל, אבזור לארונות מטבח כולל עגלות בקבוקים, חלוקות לסכום, כלים לפינות הארון ועוד. הפרזול מציע גם מנעולים, צילינדרים ובריחים, בעיקר לעולם הנגרות. מחפשים פרזול איכותי? צרו איתנו קשר ונשמח לסייע.