צבע לעץ חצי שקוף על בסיס מים FLOOD פלוד פרו - בשכבה אחת בלבד!

מק"ט:1128657
בחר מידה:
בחר גוון:
  98.00  ₪ 
  כמות: 
  • קטגוריה: צבע (מים) לשימור

  • קטגוריה: צבע (מים) לשימור

  צבע לעץ חצי שקוף על בסיס מים מועשר באקרילי ואלקיד לשימוש חיצוני. מעניק גימור עשיר ושקוף למחצה המאפשר לשמור על נראות טקסטורת העץ. הטכנולוגיה הייחודית לחברת Flood מאפשרת לצבע לחדור לתוך העץ תוך כדי הוצאת הלחות ממנו. צבע עמיד במיוחד השומר על גוון לאורך זמן.  הצבע החצי שקוף של 'פלאד' מגן העל העץ מפני שני האויבים הכי גדולים שלו - שמש ומים. מתאים במיוחד לאקלים בישראל בזכות עמידות יוצאת דופן לקרני השמש וטווח טמפרטורה רחב במיוחד ליישום הצבע.

  מומלץ ל:

  צביעת פרגולות, גגות, גדרות, צביעת בתי עץ, דלתות חוץ, ריהוט עץ וכל צביעת עץ אחרת. 

  הכנה טובה של פני השטח חיונית כדי לאפשר ספיגה מקסימלית בעץ. על פני השטח להיות נקיים מלכלוך ושומנים וכן אין לצבוע בשמש ישירה. אם נעשה שימוש במים, יש להניח לעץ להתייבש 48 שעות בטרם היישום. יש להקפיד לא ליישם אם צפוי גשם ב-48 השעות לאחר מכן.
   
  עץ חדש - עץ חדש שיוצא מהמפעל מאופיין  בשכבת ברק הנקראת "ברק מנסרה" או Mill ,Glaze הנוצרת בתהליך ההקצעה שלו. שכבה זו הם שמנים טבעיים בעץ שצפים מעלה בשעת ההקצעה מהחום. לאחר ההקצעה שמנים אלה מתיישבים על העץ ואוטמים אותו כמעט לחלוטין ומונעים משמנים וחומרי גמר לעץ לחדור אליו ולהעניק את ההגנה שהם אמורים להעניק. יש להסיר שכבה זאת לפני כל צביעה או שימון של עץ חדש.
  הפתרון המומלץ ביותר הוא שימוש בחומר מיוחד לעץ חדש  Seasonite של חברת Owatrol היודע לחדור גם לעצים חדשים ולהעניק להם את ההגנה ואיזון הלחות הדרושה לעץ חדש ב-6 החודשים הראשונים שלו. לאחר תקופה זו העץ יהיה במצב אופטימלי לחומר גמר.  ו"ברק המנסרה" יעלם.
   
  פתרון נוסף הוא, להסיר שכבה זו בעזרת מסיר גימורים Wood Stripper  של חברת Flood בדילול עם מים ביחס של 1:6 (1 חומר - 6 מים) ולשטוף היטב במים. לאחר ייבוש העץ, הוא יהיה מוכן לצביעה.
   
  טיפ: לבדיקה אם העץ פתוח ומוכן לחומר גמר, ניתן לטפטף כמה טיפות מים. אם אחרי 15 שניות המים חדרו לעץ, הרי שהוא פתוח ומוכן. אם המים אינם חודרים ו"מטיילים" על גבי העץ, הרי שהעץ עדיין אטום ויש צורך לפתוח אותו.
   
  עץ ישן- מומלץ לנקות ולהסיר שאריות של אבק, שמנים, תאים אפורים של העץ (עץ שהאפיר מהשמש), כתמים, לשלשת ציפורים או כל גורם מפריע אחר לחדירתו של חומר הגמר, וגם למראה של עץ נקי מתחת לחומרי גמר שקופים. ניתן לנקות את כל הלכלוכים הללו עם Wood Cleaner  או Wood Stripper  של חברת  Flood, תלוי בעוצמת הניקוי הדרושה לפי אופי הכתמים.
   
  עץ עם חומר גמר ישן- כאשר אנו מחדשים גימור ישן עם גימור השונה מזה שקיים בעץ, יש להסיר את הגימור הישן, שכן הוא ימנע מהגימור החדש לחדור ולהיצמד לעץ. ניתן להסיר את כל סוגי הגימורים עם Wood Stripper של חברת  Flood או עם Dillunet  של חברת Owatrol. הסרת הגימור תנקה את העץ, תפתח את הנקבוביות שבו ותכין אותו לצביעה.
   
  מריחת הצבע: לאחר שהעץ יבש ומוכן לחומר הגמר,
    

  1. יש ליישם את הצבע כאשר לא צפוי גשם ב-24 השעות שלאחר היישום, ושפני השטח והאוויר בטמפרטורה שבין 2-32OC וישארו כך למשך 3-6 השעות לאחר היישום.
  2. אין ליישם בשמש ישירה.
  3. אין לדלל מוצר זה! יש לדאוג למספיק חומר לפרויקט, ולערבב את כל המיכלים ביחד לאחידות הגוון.
  4. יש לערבב היטב את הצבע לפני ותוך כדי העבודה.
  5. יש לבדוק את הגוון בפינה נסתרת. יש ליישם בפינה נסתרת מעט צבע ולאפשר לו להתייבש לבדיקת הגוון והתוצאה הרצויה.
  6. יישם שכבת צבע דקה ואחידה בעזרת מברשת, רולר, פד איכותיים או בהתזה.
  7. אם יישמת בעזרת רולר או התזה, מומלץ לעבור שנית עם מברשת בכדי למקסם את חדירת הצבע.
  8. יש לצבוע לוחות שלמים ולשמור על קצוות רטובים בכדי למנוע סימני חפיפה בצביעה.
  9. יש להימנע מיישום צבע עודף ושלוליות צבע.
  10. ניתן ליישם שכבה שנייה לאחר 4 שעות ולא יאוחר מ-24 שעות לאחר יישום השכבה הראשונה.
  11.  

  יישום באמצעות: מברשת, רולר, פד,התזה.

  טמפרטורת יישום: 2-32 מעלות צלזיוס.

  זמן ייבוש: בין שכבות: 4 שעות ולא יאוחר מ-24 שעות. ייבוש מלא: 24-48 שעות.

  ניקוי כלים: מים וסבון.

  מניפת גוונים: מוצר זה ניתן לגיוון. לבחירת גוון נא ללחוץ על הקישור למניפת הגוונים. יש לרשום בהערות בסוף ההזמנה את הגוון המבוקש.

  מניפת גוונים צבע חצי שקוף לעץ הסדרה החדשה>>

  למה כדאי לקנות אצלנו

  אנו באמרוסי זמינים לשירותכם ורוצים לספק לכם את חווית הקנייה הטובה ביותר!

  עלויות המשלוח משתנות בין המוצרים ובהתאם לסכום הרכישה. 

  למידע נוסף אודות משלוחים, החזרות, החלפות או תקופת אחריות - לחצו כאן.