אל תקחו את המים שלנו כמובן מאליו - השתמשו במיכלי מים

אנשים צורכים מאות ליטרים של מים ביום. נשמע מוגזם? ובכן על פי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, כל אחד מאיתנו צורך בממוצע 270-300 ליטרים ביום אחד. לצריכה הביתית בלבד אנחנו משתמשים ב-30 ליטרים ביום. שירותים, מקלחת, בישול, שתייה, השקייה - רובנו בכלל לא חושבים על המחיר של המים, או יותר מזה, על המחיר של אובדן מים.

אבל חשוב לזכור - מים הם מצרך נדיר בעולמנו. שינויי האקלים וההתחממות הגלובלית הולכים ומסכנים את מקורות המים שלנו בעולם. יש מומחים שטוענים שבעוד כמה שנים, מחיר מים מהברז יהיה כל כך יקר, שכולנו נהיה תלויים לחלוטין במים מינרליים. אז מה עושים?

הכירו את מיכלי המים:

מיכלי מים - חביות הפלסטיק השחורות שאנחנו רואים לעתים על גגות בתים - מהווים אחד הפתרונות המודרניים החכמים ביותר לחסכון פוטנציאלי במים ולהיערכות לכל מצב. נשמע פשוט נכון? נכון. לא מדובר במוצר מורכב, מתוחכם או יוקרתי - אלא בפתרון פרקטי פשוט וחכם לבעיית המים העולמית.

מיכל מים 1000 ליטר

גם במגזר העסקי וגם במגזר הפרטי יותר ויותר אנשים בוחרים לרכוש מיכל מים כדי להתחיל לאגור את סם החיים. אולם, לעתים זה נשמע מוזר. איך אפשר לאגור מים לכל כך הרבה זמן? הם לא מזדהמים, מתיישנים או מאבדים מטיבם? התשובה הפשוטה היא - כאשר מדובר במיכל איכותי, שעומד בתקן הישראלי, ממש לא.

מיכלי מים איכותיים עשויים מפלסטיק שבו נמצא פולימר מסוים שנקרא פוליפרופילן. הפוליפרופילן הוא חומר פעיל שמסייע בהפיכת מיכל המים לחזק ולעמיד, כך שהוא מגן על המים שבפנים למשך זמן רב. בנוסף, מיכלי המים נסתמים במנגנון מיוחד שאוטם אותם לחלוטין. כך אפשר להיות בטוחים שכימיקלים, מזהמים או מזיקים למיניהם לא יחדרו למים שבפנים, והם יישארו ראויים לשתייה.

מיכלי מים מגיעים במגוון עצום של גדלים, החל מ-100 ליטר ועד 10,000. מיכלי המים הקטנים משמשים בדרך כלל לבתים פרטיים או לטיולים כאשר הגדולים במיוחד לחקלאות. מיכל מים 1000 ליטר הוא גודל הביניים שמתאים פחות או יותר לכל שימוש.

מדובר במיכל גדול במיוחד שלרוב לא ייעשה בו שימוש למטרות פרטיות, אולם אם אתם רוצים להתחיל לאגור מים ברצינות, למחזר אותו להשקייה או ליצור עבורכם מאגר מים למקרי חירום - מיכל מים 1000 ליטר יכול להתאים גם לכם. מיכל מים עם ברז יכול לאפשר לכם להשתמש בו מבלי להזיז אותו למקום למקום. כמובן לחקלאות 1000 ליטר יכולה להיות כמות מצוינת עבור חלקה קטנה, למחזור מי שתייה ושימושם להשקייה וכדומה. מחיר מיכל 1000 ליטר נע בין 944.5 ל-1142.3 שקלים - תלוי באביזרים הנלווים.

לצפיה במגוון מיכלי מים

מחפשים מיכל מים אמין ואיכותי? פנו אלינו עכשיו בטלפון 03-9302212 או דרך אתר האינטרנט