מתכוונים להדביק אריחים? יש כמה דברים שעליכם לדעת על דבק קרמיקה

אריחי קרמיקה הם מחומרי הריצוף הנפוצים בישראל ויש לכך סיבות טובות: אריחי הקרמיקה הום זולים זמינים, מגיעים במבחר עצום של עיצובים, קלים לניקוי איכותיים, כך שאינם נשחקים במהירות. לכן, דבק קרמיקה הוא אחד החומרים הנמכרים יותר בעולם הבניין.

דבק קרמיקה משמש להדבקת האריחים עצמם, ובחירת דבק קרמיקה מתאים הוא צעד חשוב ביותר. אריחי קרמיקה מודבקים על כל מיני משטחים, עץ, גבס, בטון, חול או חצץ. הם משמשים לריצוף הרצפה וגם לחיפוי הקירות. לכן, כשבוחרים דבק קרמיקה חשוב לבחור את הסוג המתאים למטרה שלכם - יש דבקים לקרמיקה שונים למשטחים שונים.

בחירת דבק קרמיקה יכולה להכריע אם עבודת ההדבקה תהיה איכותית או כושלת. כשמדביקים קרמיקה יודעים שהתוצאה תישאר למשך שנים. האמנם? עם דבק קרמיקה לא נכון, האריחים עלולים לספוג סדקים, שברים ואפילו ליפול ממקומם ולהוות סכנה בטיחותית. אריחים שהודבקו באמצעות דבק קרמיקה איכותי, לעומת זאת, בעבודה יסודית ומוקפדת על ידי מומחים, כמעט תמיד ישארו במקומם - עד הרגע שבו תחליטו להחליף אותם.

באמרוסי תוכלו למצוא סוגים רבים של דבק קרמיקה לבנייה ולתעשייה אך אנחנו בחרנו להדגיש כמה מהם:

דבק קרמיקה פלסטומר 601 של תרמוקיר

פלסטומר 601 הינו דבק קרמיקה גמיש להדבקת אריחים "סופגים". הוא מיועד להדבקת אריחי פסיפס, קרמיקה ופורצלן על בטון, בלוק בטון, בלוק בטון תאי, טיח, לוחות גבס, בלוק גבס וכד'. מתאים במיוחד לאריחים בעלי ספיגות גבוהה (מעל 10%) לשימוש פנימי.  עובי שכבת דבק קרמיקה 10-3 מ"מ.ושימו לב! התערובת מוכנה לשימוש בתוספת מים בלבד.

דבק קרמיקה פלסטומר 603 של תרמוקיר

פלסטומר 603 הינו דבק קרמיקה צמנטי גמיש להדבקת אריחים. הוא מיועד להדבקת אריחים על בטון, בלוק בטון, בלוק בטון תאי, טיח, לוח גבס וכד'. מתאים לאריחים מסוג: קרמיקה ופורצלן בעלי ספיגות עד 10%, שיש, אבן טבעית, אבן "כורכרית", סיליקט וכד'. עובי שכבת דבק קרמיקה 5-10 מ"מ (עד 20 מ"מ בשתי שכבות). שומר על תכונותיו, ביישום בטמפרטורה עד C100°. ליישום פנימי וחיצוני .ושימו לב תערובת דבק קרמיקה זה מוכנה לשימוש בתוספת מים בלבד

יש ברשותנו מגון נוסף של דבק קרמיקה של תרמוקיר ובהם: דבק קרמיקה פלסטומר 500 ,503 ,602. אתם מוזמנים להיכנס ולהתרשם באתר שלנו ממגוון מוצרי הבנייה המתקדמים בעולם. 

למידע נוסף על דבק קרמיקה תרמוקיר צרו איתנו קשר בטלפון 03-9302212