מתכוונים להדביק אריחים? יש כמה דברים שעליכם לדעת

אריחי קרמיקה הם מחומרי הריצוף הנפוצים בישראל ויש לכך סיבות טובות: אריחי הקרמיקה הןם זולים זמינים, מגיעים במבחר עצום של עיצובים, קלים לניקוי איכותיים, כך שאינם נשחקים במהירות. לכן, דבק לקרמיקה או אחד החומרים הנמכרים יותר בעולם הבניין.

דבק קרמיקה משמש להדבקת האריחים עצמם, ובחירת הדבק המתאים הוא צעד חשוב ביותר. אריחי קרמיקה מודבקים על כל מיני משטחים, עץ, גבס, בטון, חול או חצץ. הם משמשים לריצוף הרצפה וגם לחיפוי הקירות. לכן, כשבוחרים דבק קרמיקה חשוב לבחור את הסוג המתאים למטרה שלכם - יש דבקים שונים למשטחים שונים.

בחירת הדבק יכולה להכריע עם עבודת ההדבקה תהיה איכותית או כושלת. כשמדביקים קרמיקה יודעים שהתוצאה תישאר למשך שנים. האמנם? עם הדבק הלא נכון, האריחים עלולים לספוג סדקים, שברים ואפילו ליפול ממקומם ולהוות סכנה בטיחותית. אריחים שהודבקו באמצעות דבק איכותי, לעומת זאת, בעבודה יסודית ומוקפדת על ידי מומחים, כמעט תמיד ישארו במקומם - עד הרגע שבו תחליטו להחליף אותם.

באמרוסי תוכלו למצוא סוגים רבים של דבקים לבנייה ולתעשייה אך אנחנו בחרנו להדגיש כמה מהם:

פלסטומר 601 של תרמוקיר

פלסטומר 601 הינו דבק גמיש להדבקת אריחים "סופגים". הוא מיועד להדבקת אריחי פסיפס, קרמיקה ופורצלן על בטון, בלוק בטון, בלוק בטון תאי, טיח, לוחות גבס, בלוק גבס וכד'. מתאים במיוחד לאריחים בעלי ספיגות גבוהה (מעל 10%) לשימוש פנימי. עובי שכבת הדבק 10-3 מ"מ. ושימו לב! התערובת מוכנה לשימוש בתוספת מים בלבד.

פלסטומר 603 של תרמוקיר

פלסטומר 603 הינו דבק צמנטי גמיש להדבקת אריחים. הוא מיועד להדבקת אריחים על בטון, בלוק בטון, בלוק בטון תאי, טיח, לוח גבס וכד'. מתאים לאריחים מסוג: קרמיקה ופורצלן בעלי ספיגות עד 10%, שיש, אבן טבעית, אבן "כורכרית", סיליקט וכד'. עובי שכבת הדבק 5-10 מ"מ (עד 20 מ"מ בשתי שכבות). שומר על תכונותיו, ביישום בטמפרטורה עד C100°. ליישום פנימי וחיצוני .ושימו לב התערובת מוכנה לשימוש בתוספת מים בלבד

יש ברשותנו מגון נוסף של דבק קרמיקה של תרמוקיר ובהם: פלסטומר 500,503,602. אתם מוזמנים להיכנס ולהתרשם באתר שלנו ממגוון מוצרי הבנייה המתקדמים בעולם.

דבק קרמיקה בי ג’י 40

דבק קרמיקה בי ג’י 40 הוא דבק אבקתי שמתאים להדבקת אריחי גרניט פורצלן, פסיפס, קרמיקה, שיש, חרסינה ואבן. גם בדבק הזה משתמשים בשיטת ההדבקה הדקה, כלומר בעובי של 3-8 מילימטרים. הדבק הזה נועד לתשתיות. הוא משמש להדבקה על בטון, טיח, איטונג ואפילו ריצוף על ריצוף קיים, בבית ובחוץ.

היתרון הבולט שלו הוא שהוא מאוד חסין בפני נזקי מזג האוויר ושינויים תרמיים דרמטיים, ועמיד מאוד בפני מים. בנוסף, מדובר בדבק ורסטילי מאוד, שמתאים לכל סוגי האריחים. מחיר דבק קרמיקה בי ג'י לא צריך לעלות על 50 שקלים. כאן באמרוסי אנחנו משווקים את דבק הבי ג'י במחירים הנוחים ביותר במשק.

למידע נוסף על דבק קרמיקה בי ג'י 40 מחיר צרו איתנו קשר בטלפון 03-9302212